Neohodnoceno

MOONIE Usínáček POWDER krémová/růžová

Usínáček MOONIE je nejlepším přítelem pro kojence, který jim pomáhá lépe usnout a rychleji se uklidnit. Moonie vydává několik uklidňujících zvuků, které připomínají dětem podmínky v děloze. Usínáček slouží také jako lampička, nabízí sedm jených barev a pomáhá tak miminku překonat strach ze tmy.

Skladem
Značka: MOONIE
1 400 Kč –4 % 1 349 Kč
Kategorie: Usínáčci a lampičky
Záruka: 2 roky
2709 moonie usinacek powder kremova ruzova
1 400 Kč –4 %

 

 

 

 

 

MOONIE ta nejlepší volba pro snadnější uspávání miminek!

Zajíček nabízí hned několik uklidňujících zvuků, které byly vybrány za základě pediatrických studií. Tyto jemné zvuky připomínají dítěti dobu, kdy byly ještě v bříšku v bezpečí u své maminky. Navíc maskují zvuky z okolí, které mohou narušovat spánek kojence.

mooonie_zvuky

 

K těchto relaxačním zvukům navíc králíček nabízí uklidňující píseň složenou speciálně pro novorozence a kojence. Hlasitost jednotlivých melodií lze nastavit dle potřeby a po zapnutí hraje Moonie po dobu 30-ti minut. Inteligentní senzor pláče zajistí, že pokud se vaše miminko vzbudí, králíček začne opět vydávat melodie aby dítě znovu uspal.

moonie_barvy_svetla

MOONIE také jako noční lampička!

Králíčka můžete použít také jako noční lampičku, jeho svítící bříško pomáhá dětem překonat strach ze tmy. Moonie se nezahřívá a je tak bezpečný pro děti již od narození. Lampičku lze použít i s vypnutým zvukem a nabízí hned 7 barev světla, ze kterých si můžete vybrat. Moonie nabízí 5 různých nastavení.

moonie_starsi_deti

 

MOONIE roste s dítětem !!!

Králiček je velmi příjemný na dotek, děti ho mohou objímat, hrát si s ním jako s běžnou hračkou. Při usínání jeho barevné bříško baví i starší děti, slouží zároveň jako lampička a pomáhá tak navodit pocit bezpečí. Usínáčka lze po vyjmutí jednotky prát v pračce a je tak ideálním kamarádem pro usínání vašich děti na celé roky.

 

MOONIE navrženo s péčí !


Zvukový modul je dobíjen pomocí USB (kabel součástí balení). Nejsou potřeba žádné další baterie.
Hračka je vyrobena z atestovaných materiálů a lze ji používat od prvního dne.
Hračku lze po vyjmutí zvukového a světelného modulu prát v pračce.